Milí  priatelia, dovoľte aby som Vás privítal na mojej webovej stránke !

Pochádzam z obce Merašice, ktorá patrí do okresu Hlohovec .
Hudbe sa venujem už od malička, kedže som na základnej škole navštevoval rôzne krúžky hudby , zúčastňoval som sa na rôznych súťažiach ako napríklad Celoslovenská súťaž Slávik a podobne.


Po určitom čase som sa začal viacej venovať hre na gitaru ale to mi nevonialo tak som si povedal, že skúsim hru na klávesové nástroje a harmoniku , 

Od malinka som vyrastal na ľudovej hudbe od poprednýh kapiel ako sú Progres, Profil, Orions, Senzus a podobné kapely tohoto žánru .

Kedže nemám žiadne vyššie hudobné vzdelanie som úplny domáci samouk a nepoznám ani noty !

V roku 2014 som dostal ponuku od hudobnej skupiny Progres v ktorej som pôsobil rok a dva mesiace. Po tejto dobe som sa rozhodol íst po ceste sólovej kariery, kedže som si začal skladať svoje autorské piesne a veci – o pár mesiacov v roku 2016 bolo na svet moje prvé CD s názvom Prichádzam k Vám na ktorom sa nachádzaju moje autorské piesne ale aj známe ľudové pesničky.

 V roku 2017 som vydal ďašie moje CD s názvom Len s tebou, kde širokej verejnosti predstavujem všetkých mojich 14 autorských skladieb .

Chcel by som sa aj takouto cestou poďakovať všetkým fanúšikom za podporu, že cestujete za nami na naše akcie, koncerty a podujatia – pretože Muzikant – kapela hrajú pre ľudi, pre verejnosť a kapela bez ľudí je ako ryba bez vody !!!  veľmi si to vážim ! prajem vam Všetko dobré !

a ešte by som sa chcel poďakovať mojim RODIČOM ,pretože bez nich by som tu nebol a mať doma muzikanta ako iste všetci viete nieje sranda pretože v mojom nahrávacom štúdiu vyhráva stále muzika.


Verím, že sa spolu s Vami uvidíme na rôznych akciách a podujatiach !!!


S pozdravom Pavol Laták – PL. Music .